[]

متخصص دندانپزشك – زيبایی


[] []

افزایش طول دندان‌ها

افزايش طول تاج دندانها
طول دندانها به چند و با چند روش مختلف قابل افزايش ميباشد
افزايش طول تاج از طريق دندان:

روي دندانهايي كه به علت شكستگي يا سايش طول تاج انها كم شده و كوتاه شدهاند كه در بعضي موارد با انجام درمانهاي كامپوزيت و ترجيحا لمينيت امكان افزايش طول دندانها وجود دارد
روي دندانهاي اصطلاحا اپن بايت كه دندانهاي بالا و پايين در حالت بسته شدن كامل فكها به هم نميرسند و در صورت شديد نبودن فاصله دو فك و آناتومي مناسب دندانها ، امكان بهبود اين مسئله با درمانهاي لمينيت و كامپوزيت وجود دارد، اما در صورت زياد بودن فاصله دو فك و يا شديد بودن سايش دندانها اجبارا بايد درمان اورتودنسي انجام گيرد. 

افزايش طول تاج ازطريق لثه:

در بعضي مواردي كه تاج دندانها كوتاه هستند و اصطلاحا دندانها ريز هستند، امكان بالا بردن لثه و ليفت لثه وجود دارد. در واقع در اين موارد قسمتي از تاج دندان در زير لثه پنهان ايت كه با كنار زدن لثه نمايان ميشود. از همين روش براي درمان لبخند لثه اي نيز استفاده ميشود. 
و تشخيص اين مسئله كه امكان ليفت لثه براي دندان وجود دارد با خير فقط به فقط با تشخيص پزشك معالج وجود دارد بدين معني كه هر لثه اي امكان و قابليت ليفت كردن را ندارد. 
پروسه ليفت لثه در روشهاي جديد به وسيله ليزر و بدون هيچ گونه درد و خون ريزي و در كمتر از نيم ساعت انجام ميشود. بعد از انجام ليفت لثه بهت است براي عدم بازگشت لثه بلافاصله درمان كامپوزيت يا لمينيت انجام شود.


تصاویرراه های تماس با دکتر واقفی

از طریق این فرم و یا شماره تلفن های مطب , تماس بگیرید. ضمنا در صورت نیاز به ویزیت رایگان, لطفا از منوی ویزیت آنلاین وارد شده و تصویر لبخند خود را طبق نمونه های این بخش به آدرس تلگرام t.me/drVaghefi   ارسال کنید.

 

همیشه شاد باشید